Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Vylepšete si svého politika

Úvodní stránka » Vylepšete si svého politika

Protože politici mají daleko k dokonalosti, vyberte si barvu a trochu je myší vylepšete. Koneckonců jsou to všechno naši zaměstnanci, tak jaképak copak. Pokud se vám naopak třeba líbí takoví, jací jsou, holí, tlačítkem CLEAR všechny malůvky vymažte. Stiskem SAVE váš nebo původní obrázek uložte a všichni, kteří si jej otevřou po vás, uvidí jen vaše změny. Dokud ovšem někdo po vás politika zase nevylepší jinak…

Aplikace má přinejmenším tři výhody. Zlepšíte si motoriku, odreagujete se – a dáte najevo, co si o tom kterém politikovi myslíte nebo co mu schází.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-3546212103886638"
data-ad-slot="5521430522">
style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-3546212103886638"
data-ad-slot="5521430522">


Komentáře

 1. Móóc hezký! Hned jsou fešáci sympatičtější.

 2. Občas to trochu blbne. Když něco vytvoříte a zmáčknete SAVE, zkuste ještě f5, abyste viděli, co jste skutečně namalovali.

 3. uložila se mi tam toho jenom půlka:-( …ztratilo to efekt…

 4. V reakci na ptačí trus na hlavě prezidenta mi kdosi řekl (škoda, že nenapsal do komentáře), že bych neměl populisticky podporovat znevažování politické reprezentace. Že to je takový český zlořád, který je třeba potírat a ne propagovat. Ach jo. Mám pocit, že to je právě naše reprezentace, kdo to podporuje. Připadají někomu třeba takový Čunek se svou kauzou nebo Topolánek se vztyčeným prostředníčkem ve sněmovně jako postavy hodné obdivu a úcty? A kdyby si někdo myslel, že jinde jsou na tom nějak zásadně líp, přikládám obrázek z Ameriky.

 5. Fakt super, všichni…

 6. Perfektně jsem se odreágovala, doporučuji všem :-)

 7. semerádová hana

  zkusila jsem automatickou kresbu, tak jestli z toho něco poznáte.
  Nejlepší je ovšem růžový klobouček.