Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Twiggy vs. Pawlowská

Home » Twiggy vs. Pawlowská

Myslíte si, že klíčem k atraktivitě je hlavně štíhlá postava? Hloupost! Jednak skutečně zhubnout se podaří sotva jedné z tisíce, a navíc není nikde řečeno, že muži skutečně preferují Twiggy před Halinou Pawlowskou, zvlášť pokud už mají sami přes metrák. Když už si myslíte, že musíte zhubnout, nedělejte to před svým mužem. Nenimrejte se v jídle, neokusujte salát a nenechte šťavnatý steak odnést nedojedený. Muži to nesnášejí. Nejen proto, že zaplatili za jídlo, které nikdo nesnědl. Tenhle přístup k jídlu ukazuje nedostatek vášně, chuti do života, přirozenosti. Co jsou vám platné silikonové šestky, když vlastně naznačujete, že jste frigidní? Hubněte si, když se nikdo nedívá, ale s manželem jezte s chutí.

Komentáře

 1. Halina je úžasná “ženská”, mám ji moc ráda a přeju jí hodně štěstí. Ona je “dáma”, která se skvěle zabydlela ve svém těle a umí ho nosit jako málo která z nás. Po pravdě, ji si nedokážu
  a snad ani nechci představit, jako twiggy či štíhlou! Ale bohužel, Ona je jedna z mála …….

 2. 75 % mužů preferuje správně rostlé ženy.
  Vím to. Do 90 kg váhy není co řešit. Zvláště když jsou ta kila na správných místech :-).

 3. mišpulík

  souhlasím a cituji z její knihy: přišel pán do obchodu ze spodním prádlem. Kabinky byly obsazeny a na pultu podprsenky – jedny obrovské, pro jednu dámu, druhé malé pro drhou dámu. Byl zvědavý, jak vypadají ty, co si je zkoušejí, tak počkal, až opustí kabinky. Když konečně vyšly ven, řekl s úžasem: tohle jsem ještě neviděl. Tlustá a tenká a obě pěkné!

 4. Halině fandím neboť si ze svého těla udělala byznys.Kdykoliv je na nějaké žranici,vždy se neostýchá a paří.Také jsem na jedné byl,ale co do sebe nasoukala to až zrák se kalil.A má ráda mladý kluky.

 5. If everyone jiteifusd cheating on their spouses based on how much weight they gained or lost, there certainly would not be anyone reamining faithful in the world! I am glad that you feel good about the way you look. Perhaps your wife has gained weight due to depression, unhappiness or a medical condition that has not been diagnosed? Have you spoken to her about your lack of interest in a sexual relationship because of her weight gain? I suggest you speak about this in a loving, supportive way and perhaps encourage healthier eating and exercise that you can engage in together. Cheating isn’t the solution. Cheating is the problem. If you fix the problem, I am sure you can find a better solution than having affairs because your wife has gained weight. If you want your marriage to remain intact, I would try to resolve the issues immediately while you still have a chance.

 6. I’ve really eyjenod trying to look at all the links for fab projects you’ve posted…I will get round to them all eventually, which will lead to a huge list of want-to-do’s!!Thank you for adding my blog to your list(but when people click expecting a craft blog it could be a disappointment lol!! – more a talk about not getting round to anything blog!!).Perhaps next year I can make all these lovely things?!?