Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Pošťák, kterému pes neroztrhá kalhoty

Úvodní stránka » Pošťák, kterému pes neroztrhá kalhoty

Jistě, i nejzkostnatělejší konzervativec chápe, že e-mail je pro většinu účelů lepší a hlavně rychlejší než papírová pošta. Ale stalo se vám už někdy, že vám havaroval počítač a přišli jste nenávratně o všechnu poštu a všechny adresy? To je jako úmrtí v rodině a dlouho se z toho vzpamatováváte. Zálohování pošty je sice fajn, ale kromě toho, že vám to zabírá místo, musíte na to myslet. A taky znáte tu situaci, kdy si deset minut stahujete poštu – a je tam dvacet spamů (nevyžádaná reklamní pošta), deset legrácek přeposlaných od nudících se známých, každá po 3 MB – a žádná zpráva, kterou čekáte.

Všechny tyhle problémy řeší umístění vaší pošty na internet. Pokud máte rádi pocit, že máte to nejnovější na trhu a nemáte zrovna na nejnovější auto, pořiďte si GMAIL (www.gmail.com). ZDARMA. Dostanete bezplatně natrvalo skoro 3 gigabyty volného prostoru (tolik snad v životě nespotřebujete) a jistotu, že se odkudkoli, z kteréhokoli počítače na světě dostanete úplně ke všem zprávám, které vám kdo kdy poslal. Samozřejmě otevíráte nebo stahujete do počítače jen ty zprávy, které chcete. Nemusíte žádné mazat, snadno v nich cokoli najdete podle slov obsahu nebo jmen pisatelů, můžete si nechat posílat sms, když vám přijde zpráva, a má to ještě celou řadu jiných výhod. Jediná nevýhoda může být, že když nemáte připojení k internetu, nikomu nic nenapíšete a nic si ze své pošty nepřečtete. Výhodou zase je, že vám všechny ty nesmysly, co vám denně někdo posílá, nepřekážejí na disku.

Komentáře

  1. Všem gmail.com doporučuji.Jsem s ním maximálně spokojen.

  2. Naprostý souhlas….

  3. Samozřejmně na internet umístit poštu!! No to může vymyslet jen pako!! Kdejaký hej nebo počkej ji pak může za jistých okolností číst atd. Ani náhodou. Stačí pravidelně zálohovat na externí disk nebo flešku a je po problému!! Ostatně i ten obyčejný Outlok to umí jen je potřeba nastavit cestu kam poštu ukládat!!