Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

  • english

Omlazující strojky

Úvodní stránka » Omlazující strojky

Milan Kaluš – Santa Fé, Nové Mexiko, USA

Dnes byl horký den, v Santa Fe bylo přes 30C. Když jsem klusal svou obvyklou trať, cítil jsem, že jsem už dva týdny, co přijely děti, neběhal. U silnice jsem našel mladého, zraněného drozda. Rodiče ho opustili a nikde jsem je kolem neviděl. Snažil jsem se ho několikrát vyhodit do větví na stromě, ale vždycky spadl dolů. Myslím, že zemře.

Z normálního dne se stal den hektický. Před pátou, kdy se chystá večeře, jsem začal natáčet dnešní episodu Simpsons. Příjem byl přes anténu, a do počítače na HD jsem to dostal pomocí programu EyeTV. Záznam byl bezvadný a snadno jsem ho převedl do iTunes, odkud se Simpsons automaticky natočili na Filipův iPod a na můj iPhone. Video na 10cm obrazovce iPhone je skvělé. Chodil jsem po domě, každému to ukazoval a říkal:“ Podívejte se na Simpsons, je to z dneška!“

Filip si na svůj video iPod kromě Simpsons natočil ještě nějaké filmy. Prý se na ně bude dívat v letadle cestou domů. Pro mne jsou všechny tyto vymoženosti hodně vzrušující a stejně tak pro Filípka. Nepřipadám si při tom tak starý.

Komentáře

  1. excellent, Bob. grab a cold one as my way of saying cgnarots . here’s to many more years of B&R, enlightening discussion, boneheads and other things of the day, and a general increase in fan base. what has it felt like to still be creating an amazing legacy?