Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Ohlasy čtenářů

Home » Ohlasy čtenářů

Sem můžete, milí návštěvníci, napsat do komentáře, co si o našem webu pro lidi 50+ myslíte. Nemusíte jenom tleskat, ale můžete. Kdyby vás napadlo, co tu chybí, tak sem s nápadem. Nejlépe pokud nám s ním i pomůžete.

Stránky Člověk OnLine jsou:
Zobrazit výsledky

Jindřiška 12. 2. 2008

dostala jsem se na Vaše stránky odkazem kamarádky na určení věku, vyšlo mi o 8 let méně, to jste si vážně šplhli:o))…ráda konstatuji, že konečně web, který má obsahově výbornou úroveň, zajímavý, nepodlézavý, z různých oborů, jen tak dál, budu se sem vracet, opravdu jste mne potěšili

Maja 6. 2. 2008 16.33

Vyborne stranky a clanky!!!
Prosim pokracujte v takychto temach, odporucim vase stranky aj priatelkam.
Dakujem!

Komentáře

 1. Je to proste jednička s hviezdičkou!!!!!!!

 2. Tleskám. Hlavně se mi líbí, že ty stránky jsou dost jiný než většina ostatních.

 3. Podľa môjho gusta,dokáže stránka upútať širokú vekovú kategoriu

 4. Dostala jsem se na vaše stránky přes kamaráda a můžu říci,že jsem se velice bavila a budu se na vaše stránky vracet a doporučím je i kamarádkám.Díky .

 5. Jan Polter

  Dobrý den,
  Vaše stránky mně potěšili ale ten kalkulátor věku není nastavený na děti.Já jsem totiž 9leté dítě.Toto je důvod proč mě
  to naštvalo.Mohli by jste to nastavit na děti???Pošlete mi prosím odpověď na můj e-mail??Je zde:JanPolter@atlas.cz

  Na schledanou Jan Polter

 6. Kalkulátor věku je perfektní,moc se mi líbí i přes to,že jeho výsledek 4900 dní mě nikterak nepotěšil.Vypadá to,že místo aby se věk v naší rodině prodlužoval,tak rapidně klesá a důchodu se taky nedožiju-to se stát zase pomněje!J.P.

 7. Markéra

  Díky harmonikářce, je skvělá !!!Je úžasný životabudič … Kalkulátor mě také potěšil, i když mám přes metrák, radostná povaha jej vyvážila :-).M

 8. Potesilo me to,a nebo spis zarazilo!

 9. Kalkulátor věku mi ubral 10 let – díky. A to mě jich ještě podle něj 37 čeká.

 10. Je mi 74 let ,ale nemám čas myslet na své neduhy – spíš žádné nemám.Mít skvělé přátele a veselou mysl,je osvvědčený recept na dlouhověkost a spokojený život. Přeji Vám jej všem !!!

 11. Hodnotím na výbornú!
  Z každého rožka troška.

 12. je to bezva,konečně zase něco dobrého

 13. Bohumil Říha

  Na tyto stránky jsem se dostal náhodou, poslal mě je přítel. Fakt dobrý. Z videí je nejlepší paní harmonikářka. Nemá toho víc? Rád jsem si poslechnul “Dolinu”. V záplavě anglických písniček mě zněla ruská melodie jako balzám. Co tak Suliku, Kaťušu? Padmoskovie věčera (Moskevské večery)?

 14. Kaťuša je na adrese http://clovekonline.cz/marencina-krabicka/#comments, ostatní až ji k tomu zase někdy přemluvím.

 15. Datum:
  11.2. 2008 jsem se dostala na Vaše stránky odkazem virtuální kamarádky v mailu – kalkulátor věku. Až dnes jsem konečně klikla na odkaz – dělala jsem pořádek v poště. A jsem mile překvapená pobyla jsem tu 3 hodiny a přijdu určitě opět.

 16. děkuji, opravdu opice byly oranžové

 17. Podedvejme se na tento proble9m očima vfdrokove9 logiky. Jsou zde dva vfdroky. Jeden je Filozofuji a druhfd Bavedm se . Je zřejme9 že v tomto předpadě doche1zed k průniku obou vfdroků do vfdroku Filozofuji a bavedm se . Mysledm, že dotyčne9mu paletisi e-mailistovi může bfdt vyhověno, pokud ve sve9 činnosti setrve1te pre1vě v tomto průniku danfdch množin. Ve chvedli, kdy by mělo dojedt k upozaděned vfdroku Bavedm se na fakor Filozofuji bude nutno ze1bavne9 činnosti přestrukturovat. De1le si je nutno uvědomit, že tento blog byl nejspedš prime1rně založen k tomu, aby na něm byly publikove1ny všeobjedmajedced filozoficke9 favahy a proto asi nemůžeme čekat nějake9 že1nrove9 vybočened směrem k zahre1dke1řskfdm rade1m, nebo zpre1ve1m z širokfdch bulve1rů.Ale mysledm, že to již sklouze1ve1m z oblasti ze1bavne9ho filozofove1ned do če1sti filozofove1ned nudne9ho a naprosto zbytečne9ho, ktere9 bych v našem pomyslne9m grafu ze zače1tku předspěvku označil jako Grafomanske9 ble1boly a jejichž průnik s Ze1bavne9 a užitečne9 komente1ře jest pre1zdnou množinou a to přesně takovouto = {d8}.

 18. Ste1le si nejsem jiste1, jeltsi je1 skutečně filozofuji, zato ve1š komente1ř je rozhodně z te9to sfe9ry. Potěšil jste mě v těžke9 době nemoci. Nefamyslnfd dobrfd skutek ve1m bude zcela jistě při konečne9m fačtove1ned připse1n k dobru. Na rozdedl od famyslne9ho dobre9ho skutku, kterfd bfdve1 odměněn okamžitě, a to potreste1nedm. Děkuji.

 19. miluju zlatou,a zejme9na v doplňcedch! Takže když se teď dedve1m na ty kre1sne9 kkusoy co sis ulovila,tak asi taky brzo půjdu na něje1ke9 ty zlate9 ne1kupy!))

 20. Gee willikers, that’s such a great post!

 21. Gratuluji k nove9mu foťe1ku. Fotky jsou hezke9, ale abych byla upředmme1, ještě se me1š co učit =) Ono je to někdy taky o tom upravove1ned fotek v PC, doaidlt barvy, de1t vyniknout tomu, to je podstatne9. Chce to čas =)

 22. white_rhinoceros napsal:ahoj ..ne, ne s webem nelbyo nic v nepoře1dku chyba se totiž vracela i v genere1toru likeboxu předmo na facebook developers nic me9ně sem to vyřešil tak, že sem medsto skupiny vytvořil stre1nku! a to fungovalo / funguje bez proble9mu na prvned pokus takže vedce me9ně vyřešeno

 23. สว่านไฟฟ้า สว่านไฟฟ้าไร้สาย เครื่องขัดกระดาษทราย เครื่องตัด เครื่องฉีดน้ำพลังสูง เครื่องตัดองศา ปั้มลม และอีกมากมาย เครื่องมือช่างคุณภาพสูง แกร่งทนทาน ให้ผลลัพธ์งานฝีมือคุณภาพ เพื่อช่างคุณภาพเช่นคุณ

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 24. raymarine fishfinder review

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 25. จำหน่ายเครื่องมือมากมายหลากหลาย สว่านไฟฟ้า สว่านไฟฟ้าไร้สาย เครื่องขัดกระดาษทราย เครื่องตัด เครื่องฉีดน้ำพลังสูง เครื่องตัดองศา ปั้มลม และอีกมากมาย เครื่องมือช่างคุณภาพสูง แกร่งทนทาน ให้ผลลัพธ์งานฝีมือคุณภาพ เพื่อช่างคุณภาพเช่นคุณ

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 26. สุดยอดร้านค้าลาซาด้า เครื่องครัว หม้ออบไฟฟ้า เตาอบไฟฟ้า ของใช้มากมาย นาฬิกา เครื่องนอน มีทุกสิ่งให้เลือกสรร จัดส่งไว ส่งฟรีทั่วประเทศ

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 27. สินค้าดีคุณภาพเครื่องดูดฝุ่นพลังแรง

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 28. best picture in stock market multi purpose use

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 29. SMS Verification for twitter

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů

 30. Moda

  Člověk OnLine : Ohlasy čtenářů