Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Obama

Úvodní stránka » Obama

Multimediální volební kampaň. Nedávno někdo napsal, že americký prezident by měl být volen celým světem, když o celém světě rozhoduje. Takhle by se mi to i líbilo.

Jen si tak představuji, že bychom udělali českou verzi klipu třeba s Čunkem nebo s Topolánkem….

Komentáře

 1. Myslím, že pro začátek by stačilo, kdyby některý z naších politiků dokázal vůbec vymyslet heslo do své volební kampaně. (viz „Change We Can Believe In“).

  O tom, že by někdo mohl vzít několik vět z jeho projevu a neznělo by to jako blbost, nedej bože by se to dalo zpívat… o tom si můžeme asi nechat jenom zdát.

 2. Politika u nás nemá obsah, zdá se mi. Naše politická kultura je charakterizovaná Topolánkovým vztyčeným prostředníčkem a nejlepší projevy Václava Klause znějí vedle projevů třeba zrovna Baracka Obamy jako 19. století vedle 21.

 3. Milí Malý Frede a Martine, nechtějte skočit skoro 9 metrů, nejsme v Mexiku, je tady hustěji. Jsem rád za Topolánkovo žertování spojené s valašskou neústupností a hlavně s osobní integritou, stejně jako si vážím Obamova postoje ke svému pastorovi.
  Veselé Velikonoce !
  Damian

 4. Před chlapem s gulama bych dal přednost chlapovi s hlavou, ale chápu, že je to věc osobního vkusu.

 5. I was wondering if you ever thguoht of changing the structure of your blog?Its very well written; I love what youve got to say. Butmaybe you could a little more in the way of content so people could connect withit better. Youve got an awful lot of text for only having oneor 2 images. Maybe you could space it out better?my web site