Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Nezemřete jako pes

Home » Nezemřete jako pes

Víte, jaký je rozdíl mezi starým mládencem a ženatým mužem? Starý mládenec žije jako člověk a zemře jako pes. Ženatý muž žije jako pes a zemře jako člověk. Vtip je to hezký, ale neříká pravdu. Naznačuje, že žít sám je důstojné a příjemné. Jenže ve vyšším věku to často znamená, že žijete jako pes – a taky tak zemřete. Čert vem smrt, ale ten život by měl stát za to. Najděte si ženu, která vás bude mít ráda, ne která vás bude trápit. Nezdá se vám možné, že by vás ještě nějaká chtěla? Kdo klepe, tomu je otevřeno. Určitě je nějaká ještě k mání.

Nebo si kupte psa. Pes má některé nezanedbatelné výhody. Čím později přijdete domů, tím větší má radost, že vás vidí, a nečeká, že předtím zavoláte. Nerozčílí se, když použijete jeho šampon nebo necháte zvednuté prkénko. Nechodí nakupovat. Ovšem fotbalu rozumí stejně málo.

Komentáře

 1. Žiji si sám od odchodu býv.manželky a jsem velice spokojen,do mého bytu může na víkendy moje přítelkyně,kterou v neděli večer odvezu do jejího bytu. Dělám si,co uznám za vhodné,pracuji,sportuji a dobře si žiji a nevidím jediný důvod,proč bych měnil způsob svého života. Nekouřím,nepiju a žiji bez hádek. Vřele doporučuji-pánové,je to PARÁDA

 2. To .je sice hezké ,ale! po 8letech co jsem ovdověla -jsem nenašla přítele jsem r.1943-a všichni pánové hledají o hodně mladší!!!starší žena -nemá šanci-najít přítele stejného věku

 3. Od doby kdy odešla žena si žiji jako lord,jdu kam chci a kdy chci ,a nějaká milá žena co mě obšťastní je vždy celkem poblíž.Nemusím poslouchat žádné výčitky hříchů starých 30 až 5 let a se svými financemi volně i když snad rozumně jako důchodce mohu nakládat.

 4. …už B.Hrabal napísal že správny mužský je ozdobou prírody a nepripustí aby mu po byte chodila nejaká ženská v nočnej košely s nočníkom v ruke … Tiež napísal že správny chlap má byť trošku priopitý trošku nachladnutý a má “bejt cítit kapánek močem ” …

 5. …uz jse me zajida..jak vsichni mluvi o starsi zenske,jako o vyhozeni smeti do kose….a naopak o starsich muzich jak jsou jeste k svetu,podivejte se jak vypadaji zeny nad 5o a podivejte se jak vypadaji muzi nad 50….zenske pokud o sobe pecuji jsou atraktivni a sik…muzi ubohost kdyz nema penize tak nema i sanci mit u sebe mladou kocicku..tak jednou pro vzdy,.nechte zeny nad 50 na pokoji jsou,mnohem pritazlivejsi jak chlapi v tomto veku..

 6. mišpulík

  manžel se odstěhoval před mými padesátými narozeninami, myslela jsem, že je konec světa. Pak ale přišla ta 50 a s ní volnost, pocity štěstí, daleko víc energie, kterou mi můj drahý nejspíš odebíral. Prázdný a klidný byt, najednou jsem měla více přátel, kteří mi dávali víc najevo, jak mě rádi vidí a já s jimi mohla být déle než obvykle. Vypadám líp než kdykoliv před tím a ctitelů je dost, světe div se od 36 do 50, je užasné prožívat to dvoření, každý má něco zajímavého, pro co by bylo škoda ho nemít.ale mně se s žádným žít nechce, přece si neneách vzít klidné večery a ten pocit volnosti – i když možná časem, kdo ví? Jedna zkušenost – když žijete s jedním mužem, uniká vám, kolik jiných zajímavých mužů kolem existuje. Tak nic neřeším a žiju a až bude čas na změnu, tak se to nějak ukáže. takže nesmutněte, žijte zdravě, sportujte nebo aspoň choďte, jezděte na kole, ať z vás září pozitivní energie, to ostatní přijde.

 7. Setkávám se s muži co po padestáce chtějí jen přítelkyni, a sktutečně je jen trend ve městech pozvat přítlkyni někam a potom k sobě, užít si něhu přes bvíkend a potom šupky zase svobodný mládenec. Funguje to pokud jsou oba dva stejně zaměření. Pokud žena časem žádá více jako slušnost za vekerou péči o muže, tak pan džentelmen couvá jako ráček, a dáma se urazí. je dobré hned hned hned na začátku vztahu si říci co kdo od koho očekává a tázat se po pár měsícíh jak dál, pokud není žádný cíl, tak rozpustit tento svobodomyslný kroužek, protože žena je stvořena pro rodinu, pevný vztah, nejde o svatbu, ale o to být s někým milujícím stále a vědět, že se může na něj spolehnout. Dnešek je o freeeeee vztazích, a ty nenahrávají dámám co chtějí zazimovat, proto holky po padesátce dejme na rady Halinky Pawlovské, které si vážím a její humorné, leč pravdivé rady si beru k srdci…nakonec toho hrdinu bajaju najdeme každá, někdy je to běh na dlouhou trať, ale dá se to….:))

 8. Jsem sice vdaná, ale pripadam si opustena, jako bych žila sama. Manžel má jen práci, bedbinton a kulečník, kde setrvává dlouho do noci, takže těch pár večerů, co je náhodou doma, usně už pri zpravach jako spalek. Mozna je důvod i někde jinde, ale jsem daleká pátrat, kde… V sexu už si léta nerozumime, je to naprostý debakl, takže si na sex raději občas najdu milence. Jsme soolu již ze setrvačnosti a možná i kvuli penezum, protože za ta léta odříkání si prostenzaslouzim mít se líp. Mám svou práci ( zatím), domácnost, starost o dům, 2 zahrady, 16letou dceru visí výhradně na mně. Manžel posledních x- let se chodí jen domů najíst a vyspat, taktéž zajistit další servisní služby. Je mi 48, vypadám i cítím se mnohem mladsi a manželova “vitalita”, ačkoli je o celých 9 let mladši, mi už leze krkem. Již 10 let řeším otázku rozvodu, vždy zvítězí zvyk i obavy, zda to oo rozvodů nebude ještě horší. A tak se stále trápím, ztratila jsem díky své nepohode i spoustu přátel a nevím, co s tím…
  Máte nekdo podobny problem?