Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Co vidím z okna ložnice

Home » Co vidím z okna ložnice

Komentáře

 1. Moc krásné video,nádherný pohled z ložnice do kouzelné krajiny,Vřelé díky za potěchu oka i srdce.Já také pozoruji srnečky,ale ještě jsem je nenatočila,ani nevyfotila.Díky!!

 2. Neuvěřitelně hezké. Díky za optimistické svědectví, že je někde hezky a někdo si toho všímá i cení. A ještě se o zážitek podělí s ostatními. Dík.

 3. Co to melete za sentimentality? Ten clovek bydli v dome s plastovymi okny a ma pod nim klicovou dlazbu. Jenom shodou okolnosti jeste nepokacel ten strom, pod kterym se pasli a neudelal tam bazen.
  Tehle zvere navic je vsude hafo, jestlipak vas taky dojima, kdyz je myslivecci strilinkaji do prdylek?
  Opravdu neuveritelne hezke dojimat se sam nad sebou.

 4. RŮŽENKA

  Moc hezké obrázky, také rádi chodíme do přírody pozorovat zvířátka a vy je máte pod okny.

 5. Souhlasím s Dajaana, tyhle kusy jsou na odstřel ještě mladý, ale za pár měsíců bych to okno opatrně otevřel a po důkladném zamíření bych potvrdil roli člověka na vrcholu potravní pyramidy… Lepší, než kdyby je srazilo auto toho maníka, kterej vlastní tenhle barák, ne? :)

 6. Takych ako ty, Rudy, by mali zneskodnit!
  …clovek patri k prirode, lebo keby nebolo jej, nebolo by ani ludstva na zemi… je smutne, ze nato zabudame a zelen nahradzame betonom!

 7. Rudy,Rudy.Asi jste zabloudil na tyto stránky omylem.

 8. Veľmi krásna snímka. K opozičníkom: neodsudzujme ich, ak si to pozreli iste sa pohlo to dobré v nich a zanechalo čosi pekné. Život sa k nim možno nespravodlivo chová a nevedia to inak daj zo seba von ako takto “inkognito”. Možno ich POCHVÁLIŤ za to, že majú veľmi dobrý pozorovací talent a všimli si to plast. okno. Existuje isté “rčení” CEZ STROM NEVIDÍ LES. Pekný deň prajem aj Vám.

 9. Rudyho bych nastěhovala do paneláku, kde má kolem samá parkoviště a zvukový tunel, pak by měl jiný názor na rozkvetlou louku se starými ovocnými stromy a rodinkou vysoké.

 10. Krásný pohled na vysokou zvěř která se snaží přežít v dnešních podmínkách ,važme si toho ,že jsou mezi námi a potěší naše oči.

 11. miluju jeleny a všechnu tuto lesní krásnou zvěř,Rudy je kokot a dajaana dylina,vzpamatujte se vy hovádka debilní!!!fakt se zamyslete nad svým duševním zdraví…zdar

 12. vy se ale máte. ta by chtěla vidět nokna srnky. přej mnoho dalšíc takto hzkých videii

 13. Zdravím lidičky.

  zavítal jsem na tyto požehnané stránky, abych si spočítal, kolik let mí ještě zbývá. Prý budu žít do 105 let, neboť jsem v pořádným balíku a můžu si tudíž zaplatit lepší lékařskou péči než vy, vy troubové.

  A po shlédnutí tohoto romantického videa jsem si zajel svým mercedesem do luxusní restaurace a dal si pořádnou flákotu srnčího s brusinkovou omáčkou. Pořádně jsem se nacpal a mysel na to, jak se mi vede dobře.

  Hahaha

  bpžský kája tu bude do 100 let!!!

 14. Ved prave to … je to sice pekne, ale len do chvile, kym presne na tom istom mieste nepostavia taky barak ako ma ten co to tocil. To , ze on vlastne svojim byvanim takyto pohlad zabija si neuvedomuje.

 15. Ach jo, je docela zvláštní, jaké asociace v lidech tohle video vyvolává. Ten dům tu na samotě stojí osmdesát let, srnci se pasou na naší zpustlé zahradě, protože se rozpadl plot (není úplně jednoduché postavit 1200 metrů plotu), a nikdo tam další barák zcela jistě nepostaví. Navíc srnce na zahradě mi nikdo nemusí závidět, protože zničí všechno, co zasadíme. Tak proč si do toho pořád někdo promítá nějaké negativní myšlenky?

 16. Ano, vskutku velmi romantické. Jen vzít kulovnici a aspoň jednoho mladého složit, neboť taková srnčí na smetaně, to je teprve romantika….

 17. je to srnčí zvěř, ne vysoká…jen tak na okraj…

 18. LORD TY JSI MAGOR !

 19. :-) :-/ :-) Mám ráda srny.

 20. Pane Martine, nic si z toho nedělejte, negativní názory, které tu jsou, jsou názory lidí, kteří nemají kde jinde upustit páru a tak si vylévají zlost na nepravém místě. Vaše video je krásné a bydlení v domku s posezením a zateplením zcela běžné a normální, kritici asi bydlí v přírodní chýši. :-))
  Zdravím jedince chudého myslí, který se vydává za Gotta – že vy závidíte všechno všem? ;-) Kdo umí, ten umí a vydělá si, kdo neumí a nepřeje, píše závistivé příspěvky. Tipla bych si, že Vám to už zůstane. Za čí identitu se budete schovávat příště? :-))

 21. Juj toť šťastný člověk,který může pozorovat z okna ložnice srnky. Já takové štěstí nemám,bohužel,z okna ložnice vidím silniční most a po něm jezdí spousta kamionů. A to taky bydlím na vesnici. :o(

 22. Josef Fafilek

  Nevím,jestli je to pravda,zřejmně je to kamufláž, ale hezké to je

 23. U toho okna bych dokázal sedět hodiny, hezký! Je mi jen 19let, ale je mi z těch trapných závistivých keců špatně :-! Lidi jsou prasata :)

 24. Je to reálné, máme to taky tak, také máme plastová okna- no a ??? , bazén nechceme, zato budujeme rybníček a jezírko, poněvadž máme rádi i žáby, vážky a podobnou havěť. Bydlíme v osadě v Podkrkonoší, to není ani vesnice, kolem dokola pastviny, lesy všude, kam se podíváš, žádný obchod, žádná hospoda, plot naštěstí máme, poněvadž jinak by srnčí chodilo až k domu do psích misek na granule, sousedům chalupářům chodí srnčí na jahody a plenit zahrádku, naproti sousedovi – myslivci – okusují srnky růže, lišky chodí na slepice, u nás za plotem jsou vidět k večeru divočáci, bez plotu ani ránu, ještě že tu je. Srnky tu chodí běžně mezi domky, taky na odpadky ke kontejnerům, když jedeme autem, často přebíhají po několika kusech cestu. Ze všeho nejméně jsme tu viděli snad zajíců. Zdravím Martina a vzkazuji všem kolemjdoucím, přírody je čím dál méně, fakt je co závidět, zblízka je to nádhera ! A tupí negativisté ať si trhnou nohou !

 25. Fafílku, kamufláž si ty…Už by tě měli pustit na vzduch, abys věděl, co je to vůbec příroda…

 26. Také mne téměř pravidelně navštěvují, když delší dobu nejsou vidět, tak jsem velký smutňoch. Sranda byla, když naše kočka Siréna vystartovala proti 2 ročnímu srnečkovi. Ten sklonil hlavu a parůžkama donutil kočku k úprku. Celá rodina se za břicho popadala.

 27. Nened nad to, když na proche1zce člověk potke1 pejskaře se svfdm mile1čkem, ktere9ho alosbutně neovle1de1. Co je mi platne9, že vedu sve9ho psa na vodedtku u nohy, když nějakfd cized zm. . .k po mě začne poštěke1vat a jeho pe1nedček je v nedohlednu. To je opravdu tak zrale9 na to vzedt nějakfd poře1dnfd klacek a pe1nedčka seřezat.Neředke1m, že se nemůže ste1t, že i sebeledp vychovanfd pes uteče, ale je rozdedl mezi psem, kterfd poslouche1 a psem volně pobedhajedced jak v lese, tak na vesnici. A je pravda, že pokud to nebudou nějak řešit majitele9, bude to na ne1s ostatnedch, je i jejich pejsky trochu srovnat.

 28. Could you write about Physics so I can pass Science class?

 29. Štefan Smitek

  Děkuji, užívám léto a život. Přeju všem hodně štěstí a zdraví

 30. My je máme taky vidět z baráku. Pojmenovali jsme je Bambi a Bylinka. My jsme ještě děti tak je to pro nás úžasný kyž jsme viděli jak rodí Bambiho a duý den Bylinku
  Děkuji

 31. tedy druhý