Krmiči holubů, nebo šedí panteři?

Naše videa

Za císaře pána

Ako sa varia halušky

Co vidím z okna ložnice

Dolina


Chvilka poezie

Něco pro vaše neurony

Home » Něco pro vaše neurony

Trénink kognitivních funkcí je jedinou cestou, jak si inteligentní člověk může dlouhodobě udržet mentální výkonnost, která jinak po čtyřicítce přirozeně klesá. Nyní máte na omezenou dobu možnost zdarma trénovat na našich stránkách pomocí pěti demonstračních her HAPPYneuron francouzské firmy SBT. Také můžete pro sebe nebo třeba rodičům koupit počítačový software, který pomůže udržet mozek trvale ve formě. Vyplatí se to v zaměstnání, vyplatí se to za volantem, vyplatí se to i v osobním životě. Stačí 20 minut denně čtyři dny v týdnu.


Chcete o trénování mozku vědět víc? Navštivte stránky Brain Jogging.

Komentáře

  1. Už jste to zkusili? Nikdy bych neřekla, že některé z her mohou být na první pohled tak triviální, a ve skutečnosti se Vám závity velmi lehce začnou vařit a zdaleka to nemusí být kvůli současnému tropickému počasí…

    Zatím mám tréninkovou morálku vysoko, tak uvidíme, kam až se mé šedé buňky posunou.

    A jak je na tom Vaše IKV???

  2. Moc pěkně udělané, vracím se sem často, vzlášť, když potřebuji zvednout sebevědomí, výsledky nejsou špatné.Můj věkm59.Díky

  3. Dnes mám šťastný den. Opět jsem našla možnost hraní uvedených her. Tedy – možnost volného hraní, protože jsem je před časem hrávala a pak najednou bylo nutno za jejich použití platit (bylo to na jiných stránkách). Moc děkuji za tuhle možnost. Opět jsem si s chutí zahrála. Škoda, že tohle hraní není povinné – přinemenším od určitého věku, protože je to moc užitečné pro lidský mozek. Mně je padesát a maminka (70) má Alzheimera, tak chci pokud možno brzdit geny. Určitě rozešlu odkaz svým známým.

  4. Jásám a předu blahem! Tyto stránky jsem kdysi párkrát navštívila a pak ztratila cestu.. Teď mi na ně kamarádka poslala odkaz a já zase mohu “řádit”! Je to parádní trenink pro mozek ( ne že bych ho nechala jindy zahálet :-) ) Je mi 71 a ulítávám na šarádě. Ale všechny ty tréningovky jsou fajn! Hned zlákám další!